Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu

İnsanların gelişim dönemleri içerisinde en önemli eleman bilgi çağı olarak adlandırdığımız günümüz dünyasında bilgiye en kısa zaman içerisinde ulaşmaktır. Bilgiye ulaşmanın ve bilgiyi paylaşmanın en etkin ve sağlıklı yolu ise aktif bir okuyucu olmaktan geçmektedir. Okuma-yazma oranının yükseklik düzeyi toplumun gelişim seviyesi ile doğru orantılıdır. Bu şartlarda ise okuma-yazmanın çağı yakalamak adına ön şart olduğu ortadadır.

Okuma-yazma yeteneğinin kazanılması ve aktif bir şekilde kullanılması çağdaş uygarlığa ayak uydurmanın yanı sıra, günlük hayatın kolaylaştırılması ve akıcılığı açısından da büyük önem arz eder. Günlük hayat içinde karşısına çıkan uyarıları okuyup anlayamayan insanlar için hayat hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Günlük haberleri okuyup bunlardan faydalanmak, Onaylanması gereken evrakları, sözleşmeler üzerinde bulunan açıklamaları kavramak, hak ve sorumluluklarımızın farkına varmak her zaman için okuma ve anlama becerilerine sahip olmayı gerekli kılmaktadır. Okuma yeteneği, akademik, sosyal, siyasal ve bireysel bir takım değerleri içerisinde barındırır.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitiminin Hedef Kitle olarak: Kendine yeni bir meslek yaratmak isteyen en az lise mezun ve lisans devam eden herkes katılabilir. Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitiminin İçeriği Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ve Tarihçesi Konsantrasyon Öğrenmenin Bilimsel Temeli Hızlı Okuma alıştırmaları Sonuç odaklı yaklaşımın benimsetilmesine yönelik uygulamalar

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Hızlı okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Antalya’daki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma - hızlı okum eğitmenliği - anlayarak hızlı okuma - hızlı okuma teknikleri - izmir hızlı okuma - antalya hızlı okuma -

Yorumlar