Hızlı Okuma Kurslarının Faydaları

Bilginin hızla çoğaldığı çağımızda hızlı okuma tekniklerini öğrenmek neredeyse zorunlu bir hale gelmiştir. Hızlı okuma tekniklerini öğrenmek ve kullanmak yazılı materyalleri hem daha hızlı okumanızı, hem de daha fazla anlamanızı sağlamaktadır.

Her okumanın kritik noktası, okumadan önce okuyacağınız materyalden hangi bilgileri almak istediğinizi bilmekten geçer. Amacınız okuyacağınız dokümanın tartıştığı konunun sadece yapısını öğrenmekse, konuya sadece bir göz gezdirmek yeter. Tartışılan konunun tüm detaylarını algılamak istiyorsanız, bu kez parçaya bir göz gezdirmek yetmez, hiçbir şeyi atlamadan tam lineer okuma yapmalısınız.

Hızlı okuma tekniklerini öğrenmek ister göz gezdirin, ister tam lineer okuma yapın, her türlü okumada size çok önemli bir zaman kazandırmaktadır.

Nasıl okunacağı önemli olduğu kadar okuduğumuza odaklanmak da bir o kadar önemlidir. Kişi kendini zorlayarak odaklanmayı sağlayamaz!okuduğu metinlere odaklanmayan insanın okuduğunu anlaması normal okumada bile beklenemez.

Öyleyse, eğitimlerimiz sayesinde sizler okuma konusunda büyük keşifler yapma imkânını bulacaksınız.Hiç beklemediğiniz hızlara kavuşacaksınız.Okuduğunuzu anlama kabiliyetiniz çok gelişecektir.

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi Sonunda Kazanacaklarınız

• Okuma hızınız %200-300 oranında artacak,

• Metinleri 'daha iyi anlayarak' okuma imkanınız olacak,

• Dikkat ve konsantrasyon düzeyiniz yükselecek,

• Okuduklarınızı anlama, kalıcı öğrenme yeteneği kazanacaksınız,

• Haftada 7-8 saat, yılda toplam '40-45 gün' fazladan zaman kazanacaksınız,

• okumanız gereken dosya, rapor… dökümanları daha kısa bir zamanda değerlendirebileceksiniz,

• bir köşede okunmayı bekleyen kitapları kısa zamanda okuyabileceksiniz.

• Yaşamımız boyunca tecrübelerimizin 65%'ini okuma aracılığıyla kazandığımızı düşünürsek kişisel gelişiminiz de büyük oranda hızlanacak,

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma - hızlı okuma kursu -

Yorumlar