Hızlı Okuma Kursu İzmir Fiyatları

Hızlı okuma kursu İzmir de öğreneceğiniz hızlı okuma teknikleri okumanın çok boyutlu olan işlevlerinin ekseni içerisinde daha aktif düşünme ve zihninizi daha verimli bir şekilde kullanmaya yönelik yolları öğrenerek tahmin bile edemeyeceğiniz hızlara ulaşarak okuyabilmenizin yollarını öğretiyor. Hızlı okuma kursu İzmir sayesinde, hızlı okuma becerilerini kazanmak ve gerçek hayat içerisinde etkin bir şekilde uygulamak ve mevcut okuma hızını aşama aşama en yüksek seviyelere ulaştırmak mümkün olmaktadır.

Okuma, İzmir hızlı okuma kursları sayesinde geliştirilebilir bir yetenektir ve siz de bu hızlı okuma becerinizi gerekli çalışmaları yaparak çok rahat bir şekilde geliştirebilirsiniz. Hızlı okuma kursları günlük hayatınız içerisinde okumaya ayırmış olduğumuz süreleri çok daha aşağılara çekerek zamandan tasarruf etmenizi, kendinize ve yapmanız gereken işlere daha çok vakit ayırabilmenizi sağlar. Bu kazanımlara ek olarak hepimizin hayatı içerisinde büyük oranda önemi olan sınavlar için de başarma şansınızı anlayarak hızlı okuma kursu teknikleri ile yükseltmeniz mümkündür. Hızlı okuma teknikleri, ders çalışma faaliyeti esnasında okumak zorunda olduğunuz kaynakları daha hızlı bir şekilde bitirmenizi ve girdiğiniz sınavlarda soruları anlayarak okumak için harcayacağınız zamanı çok büyük bir oranda azaltmanızı sağlayacaktır.

İzmir Hızlı Okuma Eğitimleri’ne Katılarak neler kazanırız;

Okuma hızınızı 2-4 kat civarında geliştireceksiniz,

Okuduklarınızı eskisinden çok daha iyi anlayacaksınız,

Okuduğunuz metinleri daha konsantre olmuş, daha etkin ve çok daha hızlı bir biçimde özümseyen, daha iyi değerlendiren ve çok daha uzun süre akılda tutan,  kısacası eskisinden çok daha verimli bir okuyucu durumuna geleceksiniz.

Hızlı okuma kursu teknikleri, hızlı okuma alışkanlığı kazandırmak adına şu becerileri geliştirmeyi hedefler;

Okunan metin üzerindeki her bir kelime bloğunda okunan sözcük sayısını yükseltmeye yönelik çalışmalar yapılır (aktif görme alanının genişletilmesi).

Her bir okuma bloğu ile ilgili okuma süresini ciddi oranda azaltmaya yönelik çalışır (görsel algılama becerisinin geliştirilmesi ve beynin algılama hızının artırılması).

Okunan metin içerisindeki blokların kayıpsız bir şekilde beyne yerleştirilmesini hedefler (zihnin hafızaya alma ve anımsama becerilerini geliştirir).

Yukarıda saydığımız faydaların doğal bir sonucu olarak okuma esnasında yapılan geri dönüşlerin ve tekrarlı şekilde yapılan okumaların minimum seviyeye indirilmesi (konsantrasyon seviyesinin artırılarak anlama düzeyinin yükseltilmesi).

Hızlı okuma tekniklerini öğrettiği iddiasıyla verilen çoğu eğitim yukarıda saydığımız bu maddelerden yalnızca ilkine yüklenir. Esas olarak yalnız başına bu uygulama hızlı okuma becerini kazanmamızı sağlayamaz. Çünkü zihnimizin daha hızlı bir halde algılayarak okumasını, okurken öğrenilen yeni bilgilerin hafızaya hızlı ve etkin bir şekilde yerleştirilmesini ve gerektiği zaman kolayca hatırlanmasını sağlayacak olan teknik ve uygulamaların hızlı okuma kursu İzmir fiyatları içerisinde yapılması gözlerimizin aktif görme alanının genişletilmesinden çok daha önemli bir unsurdur.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Hızlı Okuma Kursu için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Kursu tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu tıklayabilirsiniz

Antalya Hızlı Okuma Kursu için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Kursu tıklayabilirsiniz.

Denizli  Hızlı Okuma Kursu 0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Kursu tıklayabilirsiniz.

Muğla Hızlı Okuma Kursu 0 (252) 213 00 98  -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Kursu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir hızlı okuma - hızlı okuma - hızlı okuma kursları - hızlı okuma eğitmenliği - izmir hızlı okuma -

Yorumlar