İzmir Etkin Hızlı Okuma SBS, KPPS, YGS ve LYS Eğitimleri

Ortalama bir yeni sistemdeki adıyla YGS ve LYS  sorusu 40-45 kelimeden oluşur. Normal bir öğrencinin bu soruyu sadece okuması 15-20 saniyesini alır. Etkin Hızlı okuyan öğrenci ise, aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur; ve her soruda 10 saniye, tüm YGS ve LYS'de  de '30-40 dakika ekstra zaman' kazanır. Yalnızca bir sorunun bile, sıralamada bin kişi öne geçmenizi sağlayacağı ya da geriye düşmenize neden olacağı bir sınavda bu çok önemli bir kazanım.

Eğitim Sonunda Kazanımlarınız Okuma hızınız %200-300 oranında gelişecek, Metinleri 'daha iyi anlayarak' okuyabileceksiniz, Dikkat ve konsantrasyon seviyeniz yükselecek, Okuduklarınızı özümseme ve kalıcı bir şekilde öğrenme yeteneği kazanacaksınız, YGS ve LYS'ye hazırlanırken, okumanız gereken yığınla ders kitabı, ders notu ve testleri çok daha hızlı okuyup, etkin olarak değerlendirecek ve öğreneceksiniz, YGS ve LYS'de 'ekstra 30-40 dakika' zaman kazanacaksınız, Sınav öncesi gece uykusuz kalmadan sınavlarda başarılı olabileceksiniz, Bilgisayar yazılımları sayesinde Hızlı Okuma alışkanlığını 'otomatik olarak' bilinçaltına aktardığınız için, bu beceriyi hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz.

İzmir Hızlı Okuma kursu, Hızlı Okuma kursu İzmir, İzmir Anlayarak Hızlı Okuma kursu, Hızlı Okuma Eğitimi İzmir, Hızlı Okuma Teknikleri kursu İzmir, İzmir Hızlı Okuma Sertifika, Hızlı Okuma Eğitmeni İzmir, Hızlı Okuma Egzersizleri İzmir ve Hızlı Okuma Teknikleriyle ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir hızlı okuma - hızlı okuma - hızlı okuma izmir - izmir hızlı okuma eğitimleri -

Yorumlar