İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimi

Özellikle değişen ve hızla gelişen dünyamız için bu yöntemler oldukça büyük bir merak ve ilgi konusu haline gelmiştir. Ayrıca yine gelişen dünyamızda hızlı okuma tekniği öğrenmek büyük bir zorunluluğu da yavaş yavaş içerisinde barındırmaktadır. Artık günümüz de hızlı yaşamak en büyük kural haline gelmiş iken zaman çok değerli bir hale geldi. Zaman bu kadar değerli ve kıymetli iken yaşantımızı da değiştirmek ve bu süreye ayak uydurmak zorun da kaldık. Bir çok şeyi son hızda yaşar hale geldik. Durum böyle olunca hızlandırılmış olan her şey biz insanlara çok daha cazip gelir oldu.
Anlayarak hızlı okuma teknikleri, zamanımızı okuma ve kavrama açısından oldukça iyi bir şekilde değerlendirebileceğimiz bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Günlük yaşantımız da karşımıza okumamız ve kavramamız gereken pek çok yazı metinleri çıkıyor. Bu metinleri okumak ve anlamak ve bu sayede zamandan kazanmak, anlayarak hızlı okuma teknikleri ile mümkün hale gelmektedir.

Hızlı okuma ve algılama teknikleri modern dünyanın 1950’li yıllardan sonra uygula geldiği çok ayrıcalıklı ve önemli bir eğitim tekniğidir. Hızlı okuma ve algılama tekniği sayesinde beynimizin inanılmaz kapasitesinin de farkına varmaktayız. Hızlı okuma tekniği sayesinde bir dakikada okuduğumuz sözcük sayısı ortalamada; 150’den 1000’e kadar ulaşmakta, üstelik daha iyi anlamayı sağlamaktadır.

Yüzyılın bu en önemli okuma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar, hızlı okumanın doğuştan gelen bir özellik olduğunu düşünür. Oysa hızlı okuma yeteneği sonradan geliştirilebilen bir okuma alışkanlığıdır ve göz sağlığı yerinde olan her insan tarafından uygulanabilir. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan göz egzersizleri yaparak yatay ve dikey görme açınızı genişlettikten sonra, yazıda yer alan kelimeleri tek tek takip etmek zorunda kalmaz, kelime gruplarını tek odaklanma da algılayabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya
İzmir  Hızlı Okuma tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma  tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir hızlı okuma kursları - etkin hızlı okuma - izmir kişisel - hızlı okuma teknikleri izmir - hızlı okuma eğitim - sayginnlp hızlı okuma -

Yorumlar