İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursları

Hızlı Okuma Eğitimi; daha hızlı, etkin, esnek ve verimli bir okuyucu olmanızı sağlayan komple bir eğitimdir. Bu eğitimin sonunda, eskisine nazaran ortalama 2,5 kat daha hızlı okuyan, okuduklarına daha iyi anlayan ve daha uzun süre akılda tutabilen okuyucular haline gelirsiniz. Öğrenciler, iş adamları, yöneticiler, politikacılar bu kurslara katılamaya başladılar. Böylece batıda hızlı okuma yaygın hale geldi. Türkiye’de hızlı okuma daha çok yenidir.

Hızlı okuma; gözümüzün kaslarını eğitmeyi, gözümüzün çevik görmesini, görme alanını genişletmeyi, okurken satırların üstünde serseri gibi dolaşan gözümüze daha etkin bir şekilde ritim kazandırmayı ve bütün bunlar ile görme ile algılama arasında uyum sağlamayı amaçlar. Önemli olan hızlı okumak değildir, ışık hızında da okuyabilirsiniz isterseniz. Hiçbir anlamı olmaz. Bu eğitimde temel amaç daha hızlı ve etkin görme, bunu yanında da algılamadır. Kısacası anlayarak hızlı okuma eğitimi ile görsel algılama düzeyimizi geliştirerek okuma, algılama, anlama düzeylerimizi yükseltmeyi hedefleyen farklı bir teknik beceridir. Bu beceriyi herkes gibi siz de kazanıp bilgi çağına uygun bir birey olabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi size neler katar?

- Zahmetsiz ve akıcı bir şekilde öğrenirsiniz.

- Okuduğunuzu anlama oranınızı ciddi anlamda arttırırsınız.

- Zamandan yüksek oranda tasarruf etmiş olursunuz.

- Özgüveninizi geri kazanırsınız.

- Okuma esnasında beyniniz daha iyi ilişkiler kurar.

- Okurken beyniniz hayal kurmayı bırakır ve bütünü görmeye odaklanır.

- Okuma faaliyeti daha zevkli bir hale gelir.

- Okuma alışkanlığını edinmenizde büyük bir adım atmış olursunuz.

- Okuduğunuzu daha iyi bir şekilde anlar, hafızanızda tutar ve daha kolay hatırlarsınız.

- Kelime dağarcığınızı ve genel bilgi birikimini düzeyinizi arttırmanıza yardımcı olur.

- Bireysel gereksinimlerinize bağlı olarak farklı avantajlar sağlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Hızlı okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki hızlı okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma - anlayarak hızlı okuma - hızlı okuma teknikleri - izmir hızlı okuma - antalya hızlı okuma -

Yorumlar